Očistné tělové svíce / workshop

11.10.  17:00

Zveme Vás na workshop očistných tělových svící s paní Mirkou Resslerovou.*

"Tělové léčebné svíce představují velmi účinnou léčebnou metodu přírodní léčby. Jsou inspirované starými Kelty, Slovany a našimi babičkami. Ti využívali kůru stromů a listy léčivých bylin. Dnešní tělové svíce jsou z přírodního včelího vosku.

Na tomto praktickém workshopu se naučíme, jak si „nakopnout“ orgány, jako jsou játra, ledviny, jak ošetřit zatuhliny těla, jak rozproudit energii v kloubech a „donutit“ lymfu, aby správně proudila a to vše pomocí tělových svící.

Workshop je sestaven tak, abychom mohli ošetřit sebe i jiné. Je proto určen jak pro širokou laickou veřejnost, tak pro terapeuty a maséry. Jsou tedy vítání všichni – přátelé, sourozenci, partneři, terapeuti."

Cena workshopu je 500 Kč/osoba. V ceně je pronájem prostor, odměna lektorce, orgánová mapa a 2 tělové svíce.**

** V případě, že byste měli zájem o vícero svící, bude si je možné na workshopu dodatečně zakoupit. 

Nutná rezervace předem. Rezervaci provádějte výhradně prostřednictvím online přihlášky na webových stránkách www.cestouzivotem.cz. 

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na telefonní číslo + 420 777 557 823.
______________________________________________________

* MIRKA RESSLEROVÁ

"Mirka svým způsobem bytí, práce a působením vynáší napovrch vnitřní bloky a schémata a ve spolupráci s daným člověkem je pojmenovává, uvolňuje a následovně propojuje s hloubkou vlastní existence – podstaty, ukryté pod uvolněným nánosem. 

Je léčitelkou, terapeutkou, lektorkou a průvodkyní šamanskými rituály, cestovatelkou, zakladatelkou Školy vědomého života a milovnicí zewlingu v houpací síti, kávy a zeleného čaje. Ve svém alternativním centru „Cestou životem“ v Uherském Hradišti i na dalších místech v ČR, SR a Švédsku provádí terapie duše, léčení odstraňující psychosomatické blokády.

Provádí a vyučuje práci s tělovými svícemi a zaměřuje se na práci s ženstvím a ženskou energií, Sebeláskou a Stinnými stránkami osobnosti, metabolismem a stravou. Provází též již několik let Systemickými rodinnými konstelacemi.

Pracuje s čakrovými horskými křišťály, které rozvibrují tělo do vyšších vibrací a v této úrovni dochází k léčení. Součástí Mirčiny práce s energiemi je i čištění prostoru od negativních energií a odvádění zbloudilých duší do světla. Přes 13 let se intenzivně zabývá lidským tělem a stále objevuje nová a nová tajemství jeho fungování a nachází nové možnosti, jak žít v souladu s tělem a duchem v rovnováze, tvořivosti, v radosti a v bezpodmínečné lásce a bytí. 

Mirku silně ovlivnily cesty do Brazílie, Thajska, Kambodže, Egypta, Srí Lanky, kde se léčila při šamanských rituálech ve vysokých stavech rozšířeného vědomí. Těchto prožitků využívá individuálně, ale i skupinově ve své práci. Jejím posláním a naplněním je sdružovat lidi, propojovat je a sdílet s nimi, což se jí moc hezky daří při přednáškách, seminářích, meditacích, masážích i při individuální práci v terapiích, při pobytech u moře a při pobytech na horách v Bílých Karpatech. Ke své práci používá pouze čisté přírodní oleje, mastičky a tinktury, které si i sama vyrábí. 

Je autorkou dvou elektronických knih:

1. JAK ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT BĚHEM VYPITÍ JEDNOHO ŠÁLKU KÁVY a 
2. CESTA OD NEVĚDOMÍ K VĚDOMÍ – AYAHUASCA – o putování po Brazílii a očistných rituálech posvátnou medicínou.

Je tvůrkyní krásných šperků Archandělů, kteří podporují lásku, čistotu srdce a čistotu prostoru, tělových, ušních svící a lapačů snů.

Prostřednictvím vlastní práce přirozeně vnímá člověka jako celek. Pokud bytost dlouho stoná, je potřeba ji podpořit a vyzdravět na úrovni psychiky, na úrovni jemně-hmotných těl i na úrovni fyzického těla."

Více o akcích, terapiích a internetový obchůdek najdete na webových stránkách www.cestouzivotem.cz.