Restaurant Day / food festival

21.10.  11:00

Pojďte si s námi užít 1. ročník mezinárodního food festivalu Restaurant Day v Uherském Hradišti. Restaurant Day je akce pro všechny milovníky dobrého jídla a pití, která je založená na principu oblíbených "pop-upů". Oč se jedná?

Restaurant Day je ojedinělý koncept food festivalu, během něhož si může kdokoli na jeden den otevřít svůj vlastní gastro podnik a pohostit své známé a kolemjdoucí. Umíte připravit výtečné šťavnaté burgery? Pečete ty nejlepší sušenky či dorty široko daleko? Vyrábíte lahodné domácí džemy, sirupy a limonády? A nebo třeba provozujete malý pivovar či vinařství? Ať už jste přeborníkem v čemkoli, Restaurant Day je tím pravým místem ukázat světu své kulinářské umění! Vítáni jsou jak amatérští kuchaři, tak profíci. Zapojit se do Restaurant Day tak může doopravdy každý. 

A že si zrovna netroufáte podílet se na této akci v roli hostitele? Nevadí! Přijďte spolu s přáteli a rodinou jako ochutnávači. Restaurant Day je přímo stvořený pro všechny milovníky dobrého jídla a pití, kteří rádi objevují nové chutě a setkávají se s lidmi obdobných zájmů. 

Tak tedy v neděli 21. října na viděnou. Těšíme se na Vás! 

* Vstup pro návštěvníky volný. 
______________________________________________________

CHCETE SE ZAPOJIT DO AKCE RESTAURANT DAY? 

Máte-li zájem nabízet své kulinářské umění, neváhejte a kontaktujte nás na e-mailové adrese cafe21@slovacko.cz. Kapacita je omezena na 20 míst. Rezervaci je nutné provést do 12. října 2018, poplatek činí 50 Kč. Více informací v e-mailu.