Tvorba vision boardu

28.11.  17:00

Workshop s paní Mirkou Resslerovou zaměřený na tvorbu tzv. vision boardu, nástěnky vizí, podle principů Feng Shui.

"Jako malí jsme si vystříhávali různé obrázky. Dnes v dospělosti jsme na to zapomněli. Pojďme si to společně připomenout při tvorbě vlastní nástěnky své budoucnosti. Podle principů Feng Shui si každý účastník odnese domů vlastnoručně vytvořenou mapu svého života, kdy si vzpomene kým je a kam směřuje a znovuobjeví své nadšení a dětskou radost."

Vstupné 500 Kč na osobu, nutná rezervace předem. V ceně workshopu je pronájem prostoru, odměna lektorce, materiál na tvorbu – lepidla, nůžky, časopisy, papíry. Rezervaci provádějte výhradně na webové stránce cestouzivotem.cz.

__________________________

* MIRKA RESSLEROVÁ

"Mirka svým způsobem bytí, práce a působením vynáší napovrch vnitřní bloky a schémata a ve spolupráci s daným člověkem je pojmenovává, uvolňuje a následovně propojuje s hloubkou vlastní existence – podstaty, ukryté pod uvolněným nánosem.

Je léčitelkou, terapeutkou, lektorkou a průvodkyní šamanskými rituály, cestovatelkou, zakladatelkou Školy vědomého života a milovnicí zewlingu v houpací síti, kávy a zeleného čaje. Ve svém alternativním centru „Cestou životem“ v Uherském Hradišti i na dalších místech v ČR, SR a Švédsku, provádí terapie duše, léčení odstraňující psychosomatické blokády.

Provádí a vyučuje práci s tělovými svícemi a zaměřuje se na práci s ženstvím a ženskou energií, Sebeláskou a Stinnými stránkami osobnosti, metabolismem a stravou. Provází též již několik let Systemickými rodinnými konstelacemi.

Pracuje s čakrovými horskými křišťály, které rozvibrují tělo do vyšších vibrací a v této úrovni dochází k léčení. Součástí Mirčiny práce s energiemi je i čištění prostoru od negativních energií a odvádění zbloudilých duší do světla. Přes 13 let se intenzivně zabývá lidským tělem a stále objevuje nová a nová tajemství jeho fungování a nachází nové možnosti, jak žít v souladu s tělem a duchem v rovnováze, tvořivosti, v radosti a v bezpodmínečné lásce a bytí.

Mirku silně ovlivnily cesty do Brazílie, Thajska, Kambodže, Egypta, Srí Lanky, kde se léčila při šamanských rituálech ve vysokých stavech rozšířeného vědomí. Těchto prožitků využívá individuálně, ale i skupinově ve své práci.

Jejím posláním a naplněním je sdružovat lidi, propojovat je a sdílet s nimi, což se jí moc hezky daří při přednáškách, seminářích, meditacích, masážích i při individuální práci v terapiích, při pobytech u moře a při pobytech na horách v Bílých Karpatech.

Ke své práci používá pouze čisté přírodní oleje, mastičky a tinktury, které si i sama vyrábí.

Je autorkou dvou elektronických knih: 1. JAK ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT BĚHEM VYPITÍ JEDNOHO ŠÁLKU KÁVY a 2. CESTA OD NEVĚDOMÍ K VĚDOMÍ – AYAHUASCA – o putování po Brazílii a očistných rituálech posvátnou medicínou.

Je tvůrkyní krásný šperků Archandělů, kteří podporují lásku, čistotu srdce a čistotu prostoru, tělových,ušních svící a lapačů snů

Prostřednictvím vlastní práce přirozeně vnímá člověka jako celek. Pokud bytost dlouho stoná, je potřeba ji podpořit a vyzdravět na úrovni psychiky, na úrovni jemně hmotných těl i na úrovni fyzického těla."